گریه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

دلم تنها یک شانه ای می خواهد تا سر به روی آن گذارم .

دلم می خواهد تا نزد کسی گریه کنم ، او مرا محکم در آغوش گیرد، لحظه هق هق زدنم بگوید تو تنها نیستی ، دوستت دارم.

با دستهایش ،دستی محبت به روی سرم بکشد.

دوست دارم ،اشکهایم شانه اش را خیس کند . دوست دارم سرم را به روی سینه اش بگذارم تا صدای قلبش را بشنوم. دلم می خواهد به او بگویم ، تنهایم ،بگویم که خسته شده ام از این بیهوده گذشتن زمان .

به او بگئیم که من هر لحظه در گرداب زمان بیشتر غرق می شوم .

دوست دارم مرا در آغوش محکم بفشارد . دوست دارم سر را به روی پایش بگذارم بلند گریه کنم ،بلند زار بزنم او نیز مرا  آرام کند.

چه کنم اینها همه نشانه تنها ییست ، که در خیال خود همدمی میپرورانم، با او حرف می زنم با او دردودل می کنم ، او آن کاری را می کند که من خواستار انم . او هیچ وقت ، لحظه ای را که من غمگینم نمی خندد، او همیشه با من است. او هرگز با کسی به جز من حرف نمی زند . او همیشه دستش در دست منست . او فقظ مال منست . او کسی نیست که لحظه ای با من باشد وعمری در یاد دیگران.

اه .....!! دیوانه ام ؟ نه !! هرکسی با چیزی احساس ارامش می کند ، من لحظه ای که اشکهایم به روی گونه ام جاری می شود خیلی ارام می شوم ، می دانی چرا؟ چون اشک فقط ان نیست که تو میبینی .

برای جاری شدن اشک باید تلاش ها کرد ، باید در ابتدا دل را از هرچه بدی است جدا کرد باید نام خدا را بر سر درش حک کرد ، باید از ته دل که همان معنای وجود است حرف زد . دیگر نباید به هرانچه از بدیست فکر کرد. باید خدا را دعوت کرد ، جالب است من خدا را هر لحظه از زندگی ام می رانم ولی لحظه ای که او را صدا می کنم می اید . خدا مانند ما نیست . خدا غرور ندارد ، خدا لحظه شنیدن نامش حاضر می شود.

من با خدا خیلی حرف ها زذه ام ، خدا هر کلام مرا با لبخندی جواب می دهد . نمی دانم چرا ؟ شاید می داند که قلب من ، قلب اکنده از گناه من خیلی کوچک است. خدا همیشه همه چیز را می داند، ولی من فکر می کنم که او مانند من است. فراموش کار ، دورو !!! ولی اینها که صفت من است !! خدایا ترا می خوانم ، ترا می خواهم ، ترا می جویم . بیا ، بیا باز بسان قبل مهمانی دو نفره داشته باشیم .

بیا تا دلبری کنی .

بیا که دل من می ترسد.

بیا ومرا از تنهایی خویش برهان ....

                                                                                                                                 مستی

                        

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 22:16
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها